Přijde vám, že vydržet u dobrých pohybovách návyků déle něž pár dní je příliš těžké, i přes upřímnou snahu a motivaci?

Je pro vás obtížné se zbavit špatných pohybových návyků a osvojit si ty dobré? Už jste to mnohokrát zkoušeli, ale nevyšlo to, protože se svět okolo zase zbláznil?

Jak se díky každodenní drobné změně o JEDINÉ PROCENTO exponenciálně zlepšovat? 

Jen málo co má na váš život větší dopad než  pozitivní změna každodenních návyků.

 • Velkým problémem je fakt, že většina lidí, začínajíchích s novým pozitivním návykem vydrží jen pár dní a potom zajedou do starých kolejí. Jak je to možné? 
 • Lidé pak nedělají pravidelné a smysluplné každodenní kroky, ze kteréch se stane opravdová motivace, které žene vpřed.
 • Ikdyž vědomá mysl říká, že chce, tak to mnohdy nejde. Proč to tak je?
 • Proč nestačí vědomé pozitivní myšlení?

Důvodem proč to nejde je naprogramvání vaší osobnosti.

Když se narodíme, jsme jako houba, která nasává informace a učí se od okolí.

Jakmile jsou informace v podobě programů chování i pohybu naprogramovány do podvědomí dítěte a jsou vnímány jako reálné "PRAVDY", které pak nevědomky vytvářejí naše chování, pohybové návyky a schopnosti, které si pak neseme po celý život.

 • A tady je jeden zásadní problém! Co když jsou informace - vnímání reality našich učitelů a prostředí nepřesné? Jak potom vnímáme realitu? Ano, ZKRESLENĚ.
 • Informace v tomto PDF staví na studiích odborníků z neurovědy, biologii, psychologie a filozofie, které propojuji s mou fyzioterapeutickou praxí založenou na vnímání a citu.
 • Jak nemyslet tolik na své cíle a radši si vytvořit silnější identitu a sebevědomí?
 • Jak se vyhnout nejčastějším chybám, kterých se lidé (dokonce i odborníci zabývající pohybem) dopouštějí při změně pohybových návyků a léčbě bolestí zad?
 • V tompo pdf se dozvíte ověřené informace, které jsou testovány praxí a lidé s nimi dokáží dosahovat skvělých výsledků.
 • Zbavují se dlouhodobých bolestí, vylepšují si držení těla, stávají se pohyblivějšími, energičtějšími, zvyšují si výkonnost a efektivitu v různých oblastech života a stávají se spokojenějšími.

Jen málo co má na váš život větší dopad než  pozitivní změna každodenních návyků.

Marek je autorem projektu Tělo v klidu a pohybu, ve kterém učí jak rozpoznávat a vnímat reakce svého vlastního těla v běžném životě a uvědomovat si, kdy dochází ke hlubokému kontaktu se svým tělem, přirozenému směřování ke zdraví, zvyšování vitality, zlepšení držení těla a pohybu.

Po vystudování fyzioterapie na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, praxi v Berounské rehabilitační nemocnici, následném těžkém úrazu a dlouhodobých bolestech těla našel svou životní misi v pomoci dalším lidem v komunikaci se svým tělem a sdílení svých postupů a dovedností jak objevovat potenciál těla v klidu a pohybu.

Od té doby pomohl stovkám spokojených klientům,  se kterými dlouhodobě spolupracuje a  pomáhá jim cítit se lépe.

Je zastáncem nejjednoduššího, nejefektivnějšího komplexního přístupu v práci s tělem. 

Stáhněte si toto pdf ZDE a objevte skutečný potenciál svého těla a mysli. 

 • VAROVÁNÍ: Vydáváte se na cestu za netušenými schopnosti skrytými uvnitř vás.
 • Ovládněte tělo, ovládnete své podvědomí