Zvyhodněná cena platí do dnešní půlnoci.

Přišel čas změnit své sny v plány a vydat se na cestu k vysněným pocitům v těle.

 

Dejte si za cíl žít takový život, kde se cítíte každým dnem lépe ve svém těle.

Jak vám mohu pomoci se dozvíte ve videu

Dobrý den, ahoj přátelé. 

Jsem moc rád, že jste tady a že vás tímto mohu pozvat do  online kurzu Moje tělo v klidu a pohybu.

1. ročníku online kurzu zaměřeného na to cítit se lépe a lépe ve svém těle. A já vás zvu na 4 měsíční dobrodružnou cestu, na které zažijete transformaci svého těla a mysli a možná i života.

Naučíte se nejefektivnější metody a techniky práce s tělem a myslí, naučíte se jak eliminovat (i chronickou dlouhodobou) bolest, jak uvolnit napětí mysli i těla a jak dlouhodobě zlepšovat držení těla.

Pojďte se mnou po modrých šipkách hlouběji do svého těla.

 

Mým záměrem je ve vás probudit spalující touhu rozvíjet své tělo,  starat se o něj s největší láskou, pokorou a péčí.

 

A díky tomu elimonovat bolest a cítit stále lépe, volněji, energičtěji a dlouhodobě směřovat k napřímené páteři a funkčnímu pohybu.

   

 • Co vlastně musí člověk udělat pro to, aby se cítil skvěle ve svém těle?
 • Co dělat, aby bolest zad a napětí začaly definitivně odcházet?
 • Jak zlepšit své držení těla, aby tělo bylo nadlehčenějčí a pohyblivější?
 • Proč si napřimovat páteř, otevírat hrudník a ramena?
 • Co je potřeba dělat, abych získal víc energie do života?
 • Jak měnit své hluboko zakořeněné vzorce a návyky, které tělu neslouží?
 • Jak u toho vydržet dlouhodobě a nezajíždět do starých kolejí?

Pro mnoho lidí v dnešní zrychlené a stresové době velmi těžký úkol a zároveň velká touha...

Pro mnoho lidí to na první pohled vypadá, že práce s myslí a tělem je tak složitá, že to mnohé odradí. Často se strachem: Vyzkoušel jsem už vše, ale nic nezabralo, tak jak bych chtěl. Nemám na to čas a energii... Mně se to nepovede...

 

Dobrá zpráva ale je, že i přesto to i VY můžete zvládnout! Existuje totiž osvědčená cesta, kterou jsem nejprve prošel já a poté tisíce mých klientů.

Sám jsem byl se svým tělem na dně, ale odrazil jsem se a dnes se cítím skvěle v těle a předávám to dál.

 

Už několik let jsem bojoval s bolestí beder, která je v posledních dvou letech chronická. Mám za sebou doktory, rehabilitace, magnety, elektro, lasery, špitály masáže, domácí cvičení.... S koupí kurzu jsem vůbec neváhal. A nelituju. Nejen, že jsem našel odpovědi na moje otázky. Ale po několika dnech mě přestaly bolet záda! Ale úplně! Žil jsem v každodenních bolestech od rána do večera každej den několik let. Pro mně je to zázrak. Bonusem je mé uvědomění vlastní hodnoty a přehodnocení způsobu života.
Jakub Špaček
Měl jsem spoustu fyzioterapeutů, ale přístup Marka je odlišný a velice unikátní. Jedná se u něj o komplexní práci s tělem. Díky Markovi jsem pochopil ohromnou důležitost propojení psychické a fyzické složky mého těla. Pochopil jsem, proč mě co a jak bolelo a společně s ním zvládnul vše napravit. Jako reprezentant v rychlostní kanoistice jsem potřeboval toho nejlepšího. Marek jím je. A já mu moc děkuju za všechnu jeho práci a profesionální přístup.
David MacháčekBývalý reprezentant v rychlostní kanoistice

Záměrem tohoto kurzu je provést vás (jako laika) krok za krokem technikami práce s tělem směřujících k uvolnění blokád, napětí a bolestí, aby se zas tělo cítilo krásně a páteř se napřímila. Naučíte se zcela základní  dovednosti, díky kterým se hluboce spojíte se svým tělem a napojíte se na jeho přirozenou léčivou moudrost a sílu.

To vše s pomocí srozumitelných, funkčních a v praxi ověřených postupů technik, cviků a tréninkových plánů.

Chci vám ukázat, že cítit se lépe a lépe v těle je dovednost, kterou je velmi potřebné rozvíjet a že to jde s lehkostí a radostí a hlavně s láskou k sobě.

A stačí jen pár minut denně. Zato pravidelně. Půjdeme spolu minimálně 16 týdnů tak, abyste se rozvinuli potenciál svého těla. (jakým tempem půjdete vy, je ale na vás)

Zároveň vás jemně povedu do hloubek vaší duše k objevení toho, kdo jste a jak úžasnou moc a sílu máte ukrytou ve svém těle. Abyste pak svými dary ve své plné síle mohli obohacovat tento svět. 

Předám vám to nejlepší z mých zkušeností, které jsem získal za:

 

10 let 

9 let 

Fyzioterapeutické praxe, kdy mýma rukama prošlo 1000 klientů a Více než 3000 absolventů kurzu

Od rozhodnutí, že dám své tělo na první místo a budu se cítit každým dnem (ve vlnách i s propady) lépe ve svém těle.

Marek Kubánek 

celostní fyzioterapeut a autor projektu Tělo v klidu a pohybu

Proč dát své tělo na 1. místo a neodkládat to? 

 

A proč jsem ten pravý terapeut – průvodce pro vás?

 

Ještě v roce 2015 jsem byl v chronických bolestech, bez energie a sebevědomí a bez práce. Paradoxní bylo, že jsem měl vystudovanou fyzioterapii, cvičil cviky, protahoval... ale nic nezabíralo. A pak přišla poslední rána.

Kdyby mi někdo řekl, že za pár let se mé tělo bude cítit skvěle, budu mít tělo jak nově promazaný stroj a že díky této zkušenosti vyrostu tak, že pomůžu tisícům lidí rozvíjet jejich těla.

Asi bych rád věřil... ale rozhodně bych pochyboval.

Jednu věc jsem měj jasno: Hrozně moc jsem si přál se cítit ve svém těle lépe.

 

 • Bolela mě chronicky krční páteř, rameno, pod lopatkou. Občas mě bolely bedra a kyčel i koleno.
 • Moje nervová soustava byla předrážděná.
 • Cvičení nezabíralo.
 • Měl jsem špatné držení těla – asymetrický hrudník, předsunutou krční páteř páteř.
 • Své tělo jsem neměl rád.

Ale pořád jsem věřil, že musí existovat způsoby a cesty, jak se toho utrpení zbavit a cítit se v těle nádherně.

 

Vím, že můžete mít teď podobné bolesti, nebo chcete také lepší držení těla, které od bolesti uleví.

 

A právě proto je kurz udělán s ohledem na vaši situaci. 

Mýma rukama prošlo více než 1000 lidí a více než 3000 lidí jsem vedl v online kurzech. Díky mnoha a mnoha rozhovorům s lidmi (i sám se sebou), tedy na základě svých dlouholetých zkušeností s vedením lidí v ordinaci i v online kurzech, jsem si uvědomil jednu zásadní věc. 

Důležitá součást mé fyzioterapeutické praxe není jen o tom vás naučit ty správné cviky, nebo vás ve své ordinaci uvolnit.

To hlavní, co svým klientům můžu předat, je znovu navázat, uzdravit a každodenně utužovat a prohlubovat vztah se svým tělem, od kterého je dnes většina lidí nevědomě odpojená.

A k tomu je potřeba dlouhodobější vedení zkušeného terapeuta s osobními zkušenostmi s bolestí a transformací svého těla.

(Vím, že vám někde slibují rychlozázraky, zázračné metody... ale to akorát vytváří větší zklamání, protože rychlořešení není většinou dlouhodobě funkční.)

 

Je jen na vás, kam vás dovede cesta,
na kterou vás teď zvu.   

 

Jak a proč se díky kurzu budete cítit každým dnem lépe

a rozvíjet ho dál a dál?

 

Základní myšlenkou mé filozofie je dát své tělo na 1. místo.  Vytvořit si silnou motivaci a každý den dělat drobné krůčky, díky kterým se cítíte lépe a lépe. Nechtít od sebe zázraky a postupně se zlepšovat o 1%.

Potom se totiž teprve mohou začít dít neuvěřitelné proměny a uzdravení. Dochází k uvolnění napětí a blokád, bolest mizí, páteř začíná napřimovat a pocity v těle jsou stále lepší.

To se samozřejmě neděje „samo“. Je potřeba znát a hlavně používat základní principy práce s myslí, podvědomím, tělem. 

V kurzu se naučíte pod mým vedením krok za krokem, jak na to. 

Vytvoříte nerozbitné základy a získáte vedení

Díky kurzu vytvoříte pevné základy a vedení zkušeného fyzioterapeuta a kouče. Díky tomu už nezajedete do starých kolejí. Dáte své tělo na 1. místo a začnete psát nový příběh o svém těle. 

Eliminujete napětí, stres a bolesti a získáte energii pro růst

Naučíte se, jak změnit své vnímání těla i bolesti a díky tomu začnete eliminovat stres, napětí i bolesti. Zjistíte, že eliminace bolesti není primárně o cvičení, ale o změně vnímání.

Mysl, emoce a práce s podvědomím

Propojíte tělo, mysli a duši. Tento kurz není rychlometoda. Jedná se o komplexní přístup, který pracuje s tělem na všech úrovních. A proto jsou výsledky nejen rychlé, ale hlavně trvalé.

Zažijete transformaci svého držení těla

Díky uvolnění napětí a bolesti bude vaše tělo volnější a lehčí. Využijete této energie pro zlepšování svého držení těla. Napřímíte se a získáte vnitřní stabilitu a jistotu. 

Spojení těchto čtyř oblastí přináší mým klientům opravdové trvalé výsledky a proto je tento kurz tak ucelený.

Mou vášní je propojovat části do jednoho celku, který funguje skvěle. Je to jóga v každodenním životě - nejen na cvičební podložce.

Mám velký dar – talent rozporcovat velké komplexní téma na malá, stravitelná a snadno uchopitelná sousta a přesně takto je kurz postaven.

Budete dostávat maličké porce, každodenní úkoly, díky kterým se budete malými krůčky posunovat vpřed.

Jsem vyznavačem filozofie každodenního zlepšení o jedno jediné procento. A věřím, že to, co jsem zažil na svém těle, vám dokážu předat.

Za 16 týdnů vám předám a naučím vás to nejpodstatnější, co jsem se naučit za 10 let.

 

Díky tomu výrazně urychlíte váš proces uzdravování a cestu za nádhernými pocity a napřímeným tělem.

 

Jednotlivé úkoly jsou dělány tak, aby vám ve všedních dnech zabraly přibližně půl hodiny času denně, poslech i cvičení dohromady. V některých fázích kurzu to bude méně, v jiných o něco více. Vše respektuje váš momentální stav, takže v případě, že budete mít zrovna málo času nebo tělo řekne ne, bude možné se tomu přizpůsobit.

Po skončení kurzu budete umět a vaše tělo si bude pamatovat do konce života:

 • 1
  Budete umět lépe komunikovat se svým tělem.
  Komunikace se svým tělem je zásadní dovednost. Díky kurzu prohloubíte vaší schopnost zpracovávat a cítit informace, které vám tělo říká a jak odpovídá na podněty z okolí.
 • 2
  Utišíte mysl a zapnete své vnitřní tělo.
  Naučíte se vnímat své tělo zevnitř. Tuto dovednost začnete vnášet a trénovat v běžných činnostech. Naučíte se jak eliminovat negativní energii z okolí. Už po dvou týdnech budete umět zklidnit mozkové vlny na úroveň alfa a theta a tím otevřete brány k přeprogramování podvědomí.
 • 3
  Budete umět ztišit bolesti kterékoliv části vašeho těla.
  Naučíte se, jak své tělo vnímat, aby mu to dělalo dobře. Díky technikám na vnitřní vnímání těla se naučíte vstoupit do nepoznaných hlubin oceánu vašeho těla, kde se rozbouřená hladina mysli utiší a bolest a napětí začne odcházet. Bolest hlavy, krku, hrudníku, beder začne odcházet.
 • 4
  Začnete zažívat pocity lehkosti a radosti v těle.
  Ano, vím, že to zní jako klišé, ale je to opravdu možné. Díky práci s tělem a myslí se z těla stává lépe promazaný stroj ve kterém člověk zažívá větší lehkost, volnost a zároveň stabilitu a sílu.
 • 5
  Získáte sebedůvěru a motivaci.
  Pocítíte, že opravdová sebedůvěra spočívá ve schopnosti napojit se na své tělo. Začnete svému tělu mnohem více důvěřovat v náročnějších situacích, kdy je potřeba aby vás tělo podrželo. Budete vědět, co vaše tělo zvládne a co je pro něj už moc velký stres. Tato sebedůvěra se pak začne šířit do všech oblastí vašeho života.
 • 6
  Naučíte se cviky, které snadno zahrnete do svého života a díky nim ucítíte výrazné zlepšení držení těla.
  Budete se cítit volněji ve svém těle - nesvázaní. Bude se vám lépe dýchat. Začne postupně odcházet napětí a bolest.
 • 7
  Budete znát své hranice a budete snáz cítit vlivy, které vás negativně ovlivňují.
  Negativní vlivy z okolí nás velmi ovlivňují, ale pokud máme pevnější hranice, energie z našeho těla neutíká. Naučíte se, jak si své hranice posilovat.
Marek je jedinečný fyzioterapeut. Neskutečně mi pomohl nejen s akutním problémem, se kterým jsem za ním přišla, ale také s různými dílčími problémy, které byly spojené s mou necitlivostí vůči vlastnímu tělu. Marek mě naučil, jak vnímat své tělo a komunikovat se svým tělem v každém okamžiku a tím předejít přetížení, blokacím a úrazům v budoucnu. Dlouhodobá spolupráce s ním je jako přihlášení se na seminář o svém vlastním těle, na jehož konci odcházíte s něčím, co už vám nikdy nikdo nevezme a co můžete zužitkovávat na každodenní bázi. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Tereza Koubková Terapeutka

 

 

Kolik program stojí?

 

Prodejní cena online kurzu je 10 888 Kč

 

Dnes do půlnoci je cena 6 888 Kč

 

To je 430 Kč za týden kurzu.

Možnost rozdělit na splátky.

 Plus půlroční podpora, trvalé aktualizace po dobu tří let a mnoho dalšího.

Co za tuto cenu získáte?

 

VZDĚLÁVÁNÍ 

 

 • 1
  4měsíční online kurz – videa, lekce, pracovní listy a audionahrávky s cvičeními
  Osm modulů s lekcemi a cvičeními, přístup k více než 60 konkrétním videolekcím „krok za krokem“, plus pomocné pracovní listy. Dále se můžete těšit na velmi oblíbené a účinné vedené aktivní meditace v klidu i v pohybu.
 • 2
  Metody, cvičení a postupy
  Během osmi týdnů získáte ucelený pohled na fungování vašeho těla. Získáte přes 8 hodin videí, které prezentují, jak pracovat se svým tělem a myslí. Vše je směrované hlavně k praxi, která je snadno uchopitelná a použitelná v běžném dni.
 • 3
  Získáte odborné vedení fyzioterapeuta s osobní zkušeností
  To, co vám předávám, je výsledkem dlouhého hledání, tvoření, studování nejrůznějších materiálů, absolvování kurzů a učení se od spousty učitelů.  To, co jsem se naučil, jsem unikátně propojil a dal do slov, která jsou snadno uchopitelná pro vás.

 Osobní PODPORA a  KOMUNITA

 

 • 4
  Půl roku mé podpory, motivace a povzbuzování. 🙂 – videa, živá vysílání, webináře
  Po šestnácti týdnech vás nenechám jen tak „ležet ladem“. Moje podpora pokračuje. Vím, že na cestě jsou i propady a překážky. Za deset let, kdy vedu klienty individuálně nebo v online kurzech, s tím mám bohaté zkušenosti. V pravý čas dostanete ode mě vždy podporu, motivaci, nakopnutí, díky kterým nezůstanete stát na místě.
 • 5
  Podporující komunita spolužáků ve Facebook skupině
  Nebudete na to sami. Pokud budete mít jakoukoli pochybnost, budete chtít poradit, nebo prostě jen sdílet své pokroky, budete mít partu spolužáků se stejným cílem. Cítit se stále lépe. 🙂

JEDINEČNÉ BONUSY

 

 • 6
  Možnost účasti na celodenním semináři naživo
  nakopnutí, díky kterým nezůstanete stát na místě.

A co když se vám to nebude líbit? Co když zjistíte, že to prostě není to, co chcete dělat?

Mně hodně záleží na tom, abyste byli spokojení, takže máte 14denní garanci vrácení peněz od momentu zakoupení online kurzu. Pokud se rozhodnete, že to není pro vás, že jste šlápli vedle, BEZ OTÁZEK vám VRÁTÍM peníze v plné výši. 

Jaká je spolupráce s Markem Kubánkem?

 

Přečtěte si vzkazy od některých ze stovek účastníků mých kurzů, nebo klientů z ordinace.

 

Už několik let jsem bojoval s bolestí beder, která je v posledních dvou letech chronická. Mám za sebou doktory, rehabilitace, magnety, elektro, lasery, špitály masáže, domácí cvičení.... S koupí kurzu jsem vůbec neváhal. A nelituju. Nejen, že jsem našel odpovědi na moje otázky. Ale po několika dnech mě přestaly bolet záda! Ale úplně! Žil jsem v každodenních bolestech od rána do večera každej den několik let. Pro mně je to zázrak. Bonusem je mé uvědomění vlastní hodnoty a přehodnocení způsobu života.
Jakub
Pana Marka Kubánka mohu vřele doporučit. Po úrazu klíční kosti a ramene se moje pater postupně dostala do fáze kdy horní část zad bolela už permanentně a několikrát do týdne se k tomu přidávala bolest hlavy. Navštívil jsem několik doktoru a fyzioterapii a až Marek Kubanek mi dokázal pomoci. Již po několika terapiích jsem začal cítit velkou úlevu Ivo Rozboud Automechanik
Ivo Rozboud Automechanik
K Markem spolupracuji už velmi dlouho. Musím uznat, že za tu dobu jsem se hodně posunul. V dětství jsem hodně času proseděl shrbený u PC a to u mne zanechalo zkroucená záda, zkrácené svaly atd... Primárně jsem tedy chtěl zlepšit držení těla při běhu, ale ve skutečnosti se ukázalo, že to není jen držení těla při sportu, ale všeobecně. Začali jsme pracovat na základních postaveních a postupně na to budujeme dále. Nejlepši na tom je celkově taková větší pohoda těla. Na Markovi se mi líbí jeho přístup, kterým se snaží eliminovat příčinu a ne důsledek. Marka vřele doporučuji.
Pavel Vitouš

 

Kurz je pro neodborníky, ale i zkušení profesionálové se naučí mnohé. 

 

Například jako fyzioterapeutka Kateřina

 

Mé kurzy nejsou jen pro širokou veřejnost, ale vstupují do nich i fyzioterapeuti, psychologové, lékaři i fitness trenéři a trenérky.  A jsou nadšení z komplexnosti a srozumitelnosti, jakou je vše vysvětleno, ukázáno a hlavně, jak na sebe vše navazuje a doplňuje se.

10 let vedu lekce zdravých zad. Od doby, kdy jsem však poznala fyzioterapeuta Marka, vidím v těle mnohé souvislosti jinak. Učí vidět a chápat tělo i mysl jinýma očima. Tedy přistupovat k němu s velkou pokorou a péčí. Je to člověk na pravém místě a každou další návštěvou mi pomáhá, cítit se skvěle ve vlastním těle. Díky Marku a přeji ti, mnoho spokojených klientů, jako jsem já 😁👏a pokračuj👍
Kateřina Čečmanová Osobní trenérka
2 roky jsem chodila k dobré fyzioterapeutce, ale bolesti se s různou intenzitou vraceli. S Markem jsme však začala pracovat na posílení hlubokého stabilizačního systému a začala jsem vnímat, jak i ty nejzákladnější věci, jako je chůze a postoj ovlivňují postavení páteře a tím i práci všech svalů, které se mohou blokovat. Marek mě seznámil s různými metodami tak, abych se naučila vnímat své tělo a měnila naučené špatné návyky. Jsme sice na začátku, nejde o rychlý proces, ale rozdíly vnímám každý den a rozhodně pana Marka Kubánka doporučuji všem, kteří se chtějí trvale zbavit vleklých bolestí.
Kristýna Klimešová Lektorka tance

Otázkou už není, jestli to funguje, nebo ne. Otázkou je, zda je to cesta, na kterou se chcete vydat.

Jestli jste rozhodnutí udělat něco pro změnu ve svém těle, mysli a ve svém životě.

Jestli jste rozhodnutí začít dělat něco pro to, abyste mohli žít život, kde se radujete z pohybu a energie v těle.

Protože pokud ano, tak tam dojdete. Věřte mi a věřte hlavně svému tělu. Zvládnete to.

A já osobně pro to udělám v průběhu osmi modulů v online kurzu maximum.

Základním pravidlem terapie je naučit lidi, aby si pomohli sami. 

 

A proto je tu moje podpora a vedení v mém kurzu,

do kterého jsem dal vše.

 

Tady je příběh, jak vznikl tento kurz...

Ješte před 8 lety jsem nesnášel své tělo. Paradoxní bylo, že té době pracoval jako fyzioterapeut v berounské nemocnici a ikdyž jsem znal spoustu technik a metod, tak moje tělo bolelo. 

A nakonec přišla poslední rána - pád na kole a zlomenina dvou krčních obratlů. Až v té době, kdy jsem byl na dně, jsem se rozhodl - ZAČNU SE STARAT O SVÉ TĚLO!

Během osmi let, co takto se svým tělem spolupracuji, to znamená od doby kdy jsem se definitivně rozhodl, že se o své tělo začnu starat  jsem ušel kus cesty. Dnes se cítím neskutečně dobře, nemám bolesti, mám víc a víc energie. To se nestalo ze dne na den...

Stálo mě to spoustu hledání, tvoření, energie, peněz, studování nejrůznějších materiálů, absolvování kurzů a učení se od spousty učitelů. A díky tomu mám systém, který skvěle funguje. Takže by se dalo říct, že jsem vám tím vyšlapal cestičku. A označil jsem ji pro vás.

 

A to je důvod, proč vás zvu, abyste se připojili ke kurzu. Tento kurz poskytuje nástroje, techniky, které vám pomůžou vytvořit pevné základy pro DLOUHODOBÝ ÚSPĚCH. A právě díky tomu celý koncept funguje velmi dobře a absolventi si ho pochvalují.

Takže pro ty z vás, kteří to myslí opravdu vážně se svým tělem. Přidejte se k nám a dejte své tělo na první místo! Jako já před osmi lety.

Neslibuju, že vás přestanou bolet záda ihned. 🙂 

Ale slibuju, že pokud se mnou půjdete dál, tak vás naučím, jak dlouhodobě uspět.  A cítit se neskutečně dobře ve svém těle. 🙂

Tak co, jdete se mnou dál? 

DŮLEŽITÉ! K tomu aby se člověk cítil krásně v těle však není potřeba dosáhnout ideálu – je potřeba změnit vnímání.

 

Většina lidí se při práci s držením těla a léčbě bolestí zad zaměřují pouze na fyzické tělo. Cvičí cviky, protahují, posilují, stabilizují.... zkoušejí nejrůznější přístupy a metody, ale stále to není ono.

Při své praxi jsem sám na sobě a klientech zjistil toto: Opomíjíme totiž zásadní věc – vnímání a vlastní mysl. 

Proč to říkám?

V začarovaném kruhu bolesti jsem byl také. Nejdůležitější není metoda a krásně napřímená páteř, to nejdůležitější je každodenní láskyplná pozornost ke svému tělu – což je pro nás v dnešné době výzva.

Považuji za důležité říct, že vás nezvu na procházku růžovou zahradou.

Zvu vás na cestu, která je nádherná, ale kterou lemuje i mnoho výzev, propadů, někdy i strach, že to nevyjde.

A ano, i to se na cestě k nádherným pocitům děje. A to je v pořádku. Dobré je ale vědět, že po výdechu následuje nádech. Po noci následuje den. S energií těla je to stejně. 

Naučím vás a podpořím vás, aby propady tolik nebolely a za nimi následoval o to větší skok vzhůru.

Toto je totiž opravdový růst! Ne rychlometoda která nasazuje růžové brýle. 🙂

Jak online kurz probíhá? 

 

Můžete jít vlastním tempem! Samotný online kurz sice jede ve svižném tempu a trvá 16 týdnů, ale vy budete mít přístupy do kurzu po dobu tří let (sám jsem si vyzkoušel, že omezení času často bývá ku prospěchu :)), a to i s aktualizacemi. Takže můžete jít vlastním tempem a nebo podle plánu po dobu 16ti týdnú intenzivněji. Kdy jeden týden dostáváte každý den praxe a další týden máte na uležení a zkoušení naučeného.

Po objednání se s vámi telefonicky spojím, popovídáme si o vašich potřebách a řeknu vám úvodní důležité informace.

Dostanete přístup do členské sekce, ve které jsou formou videí a textů velmi srozumitelně vysvětleny jednotlivé kroky. Níže vám popíšu detailněji, jak online kurz probíhá.

 

 • 1
  Dostanete přístup do členské sekce kurzu
  Po přihlášení dostanete k dispozici členskou sekci s kurzem.
 • 2
  V kurzu na vás čeká 8 modulů na 16 týdnů
  Přivítá vás úvodní video s teoretickým základem pro celý kurz. Pak už společně vykročíme do prvního modulu, ve kterém vám vysvětlím celkový pohled na problematiku probíraného tématu.
 • 3
  V každém modulu 6 praktických lekcí
  V každém modulu najdete 6 teoretických i praktických lekcí. Tyto kroky s technikami a úkoly budete rovnou realizovat a každý den se posunovat vpřed. Jednotlivé kroky budete dostávat postupně a máte tak každý den prostor se tomu věnovat a krok za krokem se přibližovat k lepším pocitům v těle.

Jak to vypadá uvnitř online kurzu?

 

Jedná se o online vzdělávací program, což znamená, že dostanete přístup do členské sekce, ve které se budou postupně uvolňovat jednotlivé kroky a úkoly.

Tyto kroky a úkoly jsou buď ve formě videí a audionahrávek, které si studenti velmi pochvalují, protože si je můžou stáhnout a procvičovat kdekoliv.

Jedná se o nejucelenější online kurz pro širokou veřejnost zaměřený na hlubokou práci s tělem. 

Mým darem je předat vám poměrně složité téma jazykem, který každý pochopí a následně prožije v praxi na svém těle.

Kurz je postaven tak, aby na sebe jednotlivé lekce navazovaly, a tím celý kurz tvořil funkční ucelený systém, který vám pomúže se ve svém těle i mysli zorientovat a využít toho k lepšímu životu.

HARMONOGRAM kurzu – co se přesně v kurzu naučíte?  

 

Tento online kurz je především o skloubení nejnovějších informací vyspělé práce s tělem, fyzioterapie, neurověd s mou dlouholetou zkušeností fyzioterapeuta, založenou na vnímání a citu.

 

 • 1
  1. modul - Kořeny, aneb pevné základy práce s tělem, myslí a bolestí
  Od samotného začátku kurzu vás povedu k tomu, abyste měnili své návyky dlouhodobě. Pod mým vedením zažijete, že každodenní péče tělo je obrovská zábava a radost. V prvím týdnu začnete programovat svou mysl a tělo na dlouhodobý úspěch. Začnete dělat miniaturní krůčky v průběhu dne, které se na konci dne nasčítají. Už se nevrátíte do starých kolejí. Vysvětlím vám ty nejdůležitější principy, aby se tělo začalo uvolňovat a aby jste cvičili z prožitku a uvolnění. Naučíte se, jak své tělo vnímat, aby mu to dělalo dobře.
 • Pevné základy práce stylem, myslí a bolestí.
 • Povedu vás, jak ke svému tělu přistupovat s láskou, když zrovna nefunguje podle vašich představ.
 • Základy filozofie každodenního zlepšování o jedno %.
 • Nastavíme mysl a tělo na dlouhodobý úspěch.
 • 2
  2. MODUL - Emoční a tělesná inteligence, aneb energie hýbe tělem.
  V dalším modulu budete dále rozvíjet svou schopnost hlubokého vnímání těla. Naučím vás techniky na rozšířené vnímání, začnete využívat 8 klíčů k energii a díky tomu začnete zažívat větší uvolněnost a lehkost. Naučíte se vědomě měnit biochemii svého těla, aby vystresované tkáně povolily a to mělo vliv na tělesné i emoční rozpoložení. Díky technikám na vnitřní vnímání těla se naučíte vstoupit do nepoznaných hlubin oceánu vašeho těla, kde se rozbouřená hladina mysli utiší a bolest a napětí začne odcházet. Z tohoto klidu a uvolnění půjdeme do pohybu. A tyto 2 protichůdné kvality KLIDU A POHYBU budeme neustále pěstovat.
 • Práce s emocemi a myslí.
 • Techniky na uvolnění mysli.
 • Techniky na rozpouštění bolesti.
 • 8 klíčů k energii, díky kterým změníte své vnímání.
 • 6 lekcí
 • 3
  3. MODUL - Hluboká stabilita páteře a vnitřní síla těla
  Ve třetím modulu už bude mít silné základy na to se pustit do práce s držením těla. Nejprve začneme v těle budovat hlubokou stabilitu. Pochopíte a ucítíte, jak hluboká stabilita trupu ovlivňuje vaše dýchání. Naučíte se pracovat se svou bránicí a rozložením nitrobřišního tlaku, jednoduše pochopíte souvislost mezi hlubokou stabilitou trupu na fungování zbytku těla. Tím se začne otevírat a provzdušňovat hrudník (vzdušnost a otevřenost a elasticita hrudníku má vliv na celé tělo). Proto vás naučím nejefektivnější techniky, jak hrudník otevřít, aby se mohla celá páteř ještě lépe rotovat a napřimovat. Naučím vás techniky využívající dech, hlas a pohyb, které celý proces velmi urychlí. Rozproudíte energii a uvolníte další blokády.
 • Začnete vnímat a rozvýjet hlubokou stabilitu a sílu těla.
 • Energetické cviky
 • Využijete dech a hlasu k otevření hrudníku.
 • Práce s energií
 • 4
  4. MODUL - Držení těla od hlavy až k patě - komplexně
  Budeme stavět na hluboké stabilitě z předchozího modulu. Začnete cvičit nejefektivnější cviky na napřímení a rozšrotování celé páteře - v prožitku a uvolnění až do maximální síly. Naučíte se techniky, jak napřimovat páteř při chůzi která má obrovsky pozitivní vliv na celé držení těla. Bude pokračovat uvolňování blokách a uvolňování celého těla. Podíváme se na mužskou a ženskou energii v těle, aby se krásně doplňovaly a páteř se ještě lépe napřimovala. Uvolněnost, síla a stabilita.
 • Začnete využívat rotace, jako nejsilnějšího zdroje energie ve vašem těle.
 • Napřímíte celou páteř díky mému systému rotačních pohybů.
 • Ženská a mužská energie a její využití pro zlepšení držení těla.
 • 6 lekcí
 • 5
  5. MODUL - Pánev a kyčelní houby - zdroj energie pro celé tělo
  V tomto modulu se zaměříme na to, jak techniky, které už budete umět, začlenit do chůze. Zaměříme detailně na uvolnění z oblasti kyčlí, pánve a beder, kde bývá často napětí a bolest. Čeká tu na vás spoustu zajímavých cvičení, jak tuto oblast podpořit, rozhýbat a využít pro napřímení celého těla. V pánvi je totiž zdroj naší síly.
 • Práce s pánví - energetické i fyzické cviky. 
 • Uvolnění, napřímení rozpohybování kyčlí
 • Eliminace bolestí beder a kříže.
 • 6 lekcí
 • 6
  6. MODUL - Otevření, uvolnění a napřímení hrudníku a ramen
  V tomto modulu se zaměříme na otevření hrudníku, protože vzdušnost a otevřenost hrudníku má vliv na celé tělo. Proto vás naučím nejefektivnější techniky, jak hrudník otevřít, aby se mohla celá páteř ještě lépe rotovat a napřimovat. Naučím vás techniky využívající dech, hlas a pohyb, které celý proces velmi urychlí. Dále se naučíte stabilizovat lopatky a otevřete a rozpohybujete ramena.
 • Otevřete a provzdušníte hrudník.
 • Zastabilizujete a rozpohyujete lopatky.
 • Uvolníte napětí v trapézech, hrudníku a ramenou.
 • Zažijete vnitřní otevření.
 • 6 lekcí
 • 7
  7. MODUL – Moje specialita - jak uvolnit a napřímit krční páteř
  V tuto chvíli budete mít otevřené a stabilní celý trup a tak popojdeme do nejhornější části páteře a začneme ji uvolňovat a napřimovat pomocí různorodých technik. Ucítíte, že napřímenost krční páteře se krásně uvolní i napětí v hlavě. Ucítíte, jal se díky uvolnění a napřímení krku uvolňuje i hrudník a hluboká stabilita těla se tím ještě více podpoří. Naučíte se energetické cviky na vyrovnání krční páteře. Toto je moje specialita, kterou jsem se naučit při mé dlouhodobé transformaci. Je to dovednost, kterou musíte umět.
 • Další cviky na rozrotování a napřímení krční páteře.
 • Energetické uvolnění krční páteře.
 • Můj postup, jak jsem ze zatuhlého krku udělal krásně uvolněný a napřímený.
 • 6 lekcí
 • 8
  8. MODUL - Jak být stále lepší v čemkoliv, aneb jak trénují šampioni
  V posledním modulu se zaměříme na to, jak si vytvořit svůj vlastní systém, který vás povede dál a dál k lepším pocitům v těle a krásně napřímené páteři. Naučíte se, jak vše z kurzu začlenit do běžného života. Naučíte se vizualizací techniky, díky kterým budete tvořit svou budoucnost. Naučíte se, jak principy práce s myslí a tělem využít ve všech oblastech vašeho života.
 • Technika časových úseků
 • Vizualizační techniky
 • Vedené meditace
 • Markovy tajné typy i v jiných oblastech života pro dlouhodobý úspěch

Brány do kurzu jsou stále otevřené

Než se brány kurzu zavřou, z vlastní zkušenosti vím, že některé věci je dobré dělat hned, když člověk cítí, že to je to pravé.

Protože později se dostaví „zdravý rozum“ se svými strachy a obavami, který nás umí odradit od plnění si vlastních snů a překračování nových výzev. 

A tak se často z „později“ stává „nikdy“. 

15–30 minut denně po dobu 16ti týdnů a odstartujete svou cestu za nádherným pocitům v těle. Povedu vás krok za krokem. 

Získáte mou podporu a vedení, naučíte se základy hluboké práce s tělem a myslí a začnete eliminovat bolesti a napětí a začnete si nejefektivněji zlepšovat držení těla.

Aktualizované přístupy natrvalo, videa, návody, bonusy, pracovní listy, komunita.

Vstupte do kurzu kliknutím na toto tlačítko:

 

 

Na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte bankovním převodem. Částku si můžete rozložit do čtyř splátek. Přístup do online kurzu a k prvnímu modulu vám pošlu emailem ihned po zaplacení. 14 dní od zakoupení kurzu máte ode mě garanci vrácení peněz.

Takže není proč váhat. Těším se na společnou cestu kurzem!

 

Vaše sny se nesplní, když je budete odkládat na „až někdy“.

A bolest nezmizí, aniž byste neznali proncipy hluboké práce s tělem a myslí.

Pokud chcete začít žít život, kde se radujete z krásných pocitů v těle, začněte pro to dělat něco hned TEĎ.

Teď máte jedinečnou možnost dát si závazek a vykročit na cestu a vydat se na cestu k vysněnému pocitům v těle.

 

Prodejní cena online kurzu je 10 888 Kč  

 

Dnes do půlnoci je cena 6 888 Kč

 

To je 430 Kč za týden kurzu.

 

 

Možná vás napadlo pár otázek... Co přesně se naučím

v online kurzu ? 

 

Jak online kurz Moje tělo v klidu a pohybu probíhá?

 

Jedná se o online vzdělávací kurz, což znamená, že dostanete přístup do členské sekce, ve které se budou postupně uvolňovat jednotlivé kroky a úkoly. Přihlásíte se na svém počítači nebo mobilu či tabletu.

Tyto kroky a úkoly jsou buď ve formě videí v případech, kdy je potřeba něco názorně ukázat a vést vás krok za krokem na obrazovce monitoru, nebo ve formě textů, které jsou velmi přehledné, čtivé a můžete si je i vytisknout, podtrhávat si v nich a uchovávat si je pro své potřeby.

Výhodou online kurzu oproti klasickému semináři je, že vám nic neunikne. Můžete se totiž k jednotlivým krokům, modulům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, zeptat se mě nebo svých spolužáků a opravdu vše pochopit a udělat správně. Navíc je vše uděláno s respektem k vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě. 

Ke každému úkolu si také můžete vytisknout pracovní listy a jednotlivé úkoly dělat přímo v nich. Zaručí vám to, že nebudete jen přemýšlet nad teorií, ale rovnou se pustíte do akce. 

Pomůže mi kurz, i když cvičím cviky, které mi dal fyzioterapeut, ale nezabírá to?

 

Toto je velmi častá otázka se kterou se ve své praxi setkávám. Většina metod a postupů a terapií se při práci s držením těla a léčbě bolestí zad zaměřují pouze na fyzické tělo. To znamená cvičení, protahování, posilování, stabilizace...  nejrůznější přístupy a metody, ale stále to není ono.

Při své praxi jsem sám na sobě a klientech zjistil, že mnohdy pouhé cvičení nestačí, protože se opomíjí další zásadní aspekty – vnímání a vlastní mysl. V začarovaném kruhu bolesti jsem byl také. A vím, že podobné zkušenosti má hodně lidí a proto vznikl tento kurz, který vám pomůže začít eliminovat i podvědomé napětí, aby se vaše nervová soustava utišila, což je základní kámen k úspěšné léčbě bolestí i práce s držením těla.

A věřte mi, že kurzu se dějí opravdové zázraky. Lidé, kteří zažívali dlouhodobé bolesti zad a nemohli se jich zbavit mi píší, že pociťují velkou úlevu už během prvních dní.

Může mi kurz pomoci i s jiným zdravotním problémem než jsou bolesti zad, nebo nedobré držení těla?

 

 Bolest hlavy

 

Bolest hlavy ve v 99% případů spojená s blokádami v krční nebo hrudní páteři. A na to se v kurzu konkrétně zaměřujeme. Postupy v kurzu pracují s tělem na všech úrovním. To znamená, že díky metodám z kurzu eliminujete stres v celém těle. potvrzují to i desítky mých klientů, kterým díky mým kurzům bolesti hlavy přestaly. 

Poruchy spánku

 

Poruchy spánku jsou v z 90% zapříčiněné hyperaktivitou mysli a tudíž předrážděnou celou nervovou soustavou. Techniky práce s tělem vám velmi pomohlou hyperaktivní mysl začít zklidňovat. Díky pravidelnému cvičení technik z kurzu se začne spánek zkvalitňovat. V kurzu najdete i další tipy ohledně zdravého spánku.

Deprese

 

Lehčí deprese má dnes stále víc lidí a je to z důvodu odpojenosti od svých emocí a prožívání v těle. Díky práci s myslí a tělem se v kurzu naučíte, jak postupně stoupat na emoční stupnici vzhůru. Tady se znovu jedná o dlouhodobější proces, který vám techniky z kurzu usnadní a urychlí. Naučíte se tu pracovat s emočními propady a začnete se napojovat na hezčí pocity, které jsou pod povrchem nánosů negativních emocí. Navíc vám bude dělat velmi dobře, jak se vaše tělo uvolňuje a otevírá a jak se začíná lépe dýchat. To výrazně ovlivní biochemii vašeho těla a budete se cítit radostněji a volněji v těle i v životě.

 Skolióza

 

Cvičení v kurzu směřuje k napřímení celé pateře. Napřímení skoliotické páteře je běh na delší trať a je potřeba pracovat s tělem, myslí i emocemi. Proto kurz vřele doporučuji i v případě skoliozy.

Jsem sportovec a chci si zlepšit efektivitu pohybu, je to pro mne?

 

Jednoznačně ano. Sám jsem závodil na kole, takže vím, jak důležité je při sportu kompenzovat a mít tělo zmáknuté. Tento kurz vám k tomu velmi pomůže. 

Pomůže mě kurz i s tím, že nemám rád/a své tělo?

 

Na 100 % ano 🙂  Celý koncept je velmi citlivý a respektující k tělu. V kurzu se díky změně vnímání naučíte, jak své tělo vnímat v lepším světle a jak se díky tomu do svého těla zamilovat. 

Do kurzu bych se moc rád přihlásil/ a, ale momentálně na něj nemám prostředky, mohl bych zvolit splátky?

 

Pokud chce te vstoupit do kurzu už dnes, ale momentálně na něj nemáte finance, můžete mi zavolat na číslo 721818020 a určitě se domluvíme na nějaké variantě splácení. Moc rád vám vyjdu vstříc.

Přihlašte se na tento ojedinělý kurz už dnes.

 

Vaše tělo vám bude vděčné.

 

Prodejní cena online kurzu je 10 888 Kč  

 

Dnes do půlnoci je cena 6 888 Kč

 

Vydejte se se mnou na úžasnou cestu za nádhernými pocity v těle. A dejte své tělo na první místo bez kompromisů už dnes! 

 

A nečekejte, aby už nebylo pozdě.

 

 

 

Pokud stále váháte a potřebujete se na něco zeptat, nebo se poradit, zda je kurz pro vás, neváhejte mi zavolat na číslo 721 818 020 v časech od 8:00 do 17:00.

 

 Moc rád si s vámi popovídám a poradím.

Marek Kubánek je autorem projektu Tělo v klidu a pohybu, ve kterém učí jak rozpoznávat a vnímat reakce svého vlastního těla v běžném životě a uvědomovat si, kdy dochází ke hlubokému kontaktu se svým tělem, přirozenému směřování ke zdraví, zvyšování vitality, zlepšení držení těla a pohybu.

Po vystudování fyzioterapie na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, praxi v Berounské rehabilitační nemocnici, následném těžkém úrazu a dlouhodobých bolestech těla našel svou životní misi v pomoci dalším lidem v komunikaci se svým tělem a sdílení svých postupů a dovedností jak objevovat potenciál těla v klidu a pohybu.

Od té doby pomohl stovkám spokojených klientům,  se kterými dlouhodobě spolupracuje a  pomáhá jim cítit se lépe.

Je zastáncem nejjednoduššího, nejefektivnějšího komplexního přístupu v práci s tělem.