Znepříjemňuje vám bolest pohybového aparátu život?

 

Chtete si výrazně ZDOKONALIT SVÉ DRŽENÍ TĚLA a pohybové návyky?

Online kurz  Sám sobě fyzioterapeutem zaměřený na zlepšování držení těla a pohybových návyků 

Pro koho je tento kurz a co se v něm naučíte?

Kdy jindy se začít starat o své tělo a začít si zdokonalovat své držení těla pohybové návyky než dnes?

Máte zatuhlou šíji? Bolí vás bedra, hrudní nebo krční páteř? Jste unavení? Jste často ve stresu a svaly vám tuhnou? Znepříjemňuje vám bolest sportování? Reaguje vaše tělo na vaše psychické rozpoložení? Cítíte se bezmocní vůči bolestem vlastního těla a vůči jeho nápravě?

Nezabírá fyzioterapie?

Měl jsem to podobně, i když jsem měl vystudovanou fyzioterapii a pět let  mi to hodně znepříjemňovalo život. 

Naučím vás, jak lépe a citlivěji vnímat své tělo, zdokonalovat pohybové návyky a tím začít lépe chápat a eliminovat bolest.

Intenzivní desetidenní kurz vychází z mých zkušeností, jak jsem se naučil chápat své tělo, chronickou bolest, zlepšil si pohybové návyky a se svým tělem se zase krásně zkamarádil a hlavně z mé praxe fyzioterapeuta, ve které jsem pomohl více než tisíci lidem za posledních deset let.

Co se naučíte a získáte?

 • Získáte ucelené informace o tom, jak zdokonalovat pružnou stabilitu těla
 • Pochopíte důležité souvislosti fungování vašeho těla a začnete vylepšovat vaše návyky a držení těla
 • Naučíte se vědoměji pracovat se svým tělem, lépe pochopíte, co je to vlastně bolest
 • Po malých krůčcích se naučíte, jak své tělo vnímat při běžných denních činnostech (sezení, stání, chůze)
 • Ovládnete umění přirozeného napřímení páteře
 • Naučím vás tu stejnou strategii, která mi pomohla si výrazně vylepšit vztah se svým tělem a eliminovat dlouhodobé bolesti..
 • Získáte celkově větší vitalitu, takže si budete víc užívat pohyb a sportovní aktivity.
 • Naleznete hluboký význam práce na svém těle, aby vaše tělo po skončení kurzu rostlo a zdokonalovalo se stále dál

Víte o tom, že vaše tělo má neuvěřitelný potenciál se měnit k lepšímu?

Klíčem k úspěchu je vnímání svého těla a komunikace s ním.

Jedině tak se dá porozumět jeho řeči a porozumět vzpřimovacímu mechanismu páteře, který se v kurzu budete také učit.

Naučit se cizí jazyk nejde hned. A stejně tak je to při komunikaci s tělem. Ale když se do toho jednou člověk pustí, tak roste, roste, zlepšuje se, zdokonaluje se, má z toho čím dál větší radost, roste mu sebevědomí a bolesti jsou fuč. 🙂

Dnes jsme dokončila poslední den kurzu a jsem nadšená! Jsem moc ráda, že jsem na Vás narazila.

 

Už mě vůbec nebolí bedra, nehrbím se. Ve videích je vše krásně vysvětleno a ukázáno. Myslím si, ze něco takového na trhu chybělo.

 

jsem  nadšená a chystám se si ho projít ještě jednou, abych si vše lepe zapamatovala.

Bibiana Čejková

Co se ihned naučíte a získáte?

Získáte přes 200 minut videí, které prezentují techniky nácviku a vnímání držení těla a pohybových návyků.

Detailně vám popíši výchozí pozice, ukážu vám a navedu vás do optimální polohy a pohybu se zajištěním optimální funkční centrace kloubů a opěrných segmentů a upozorním na nejčastější chyby.

Zároveň se nebojte, že by v tomto kurzu byla jen nezábavná teorie. 

Součástí je u každého dnu i praktická část, kdy si vše vyzkoušíte na vlastním těle.

 

 

Jak kurz probíhá?

 

Výuka probíhá podle názorných videolekcí (teorie a praxe). Cvičíte podle videa.

Program jsem pro vás vytvořil tak, aby pro vás byl co nejefektivnější. Čeká na vás deset dní plných informací, které budete získávat z textů, videolekcí, ale hlavně z vašeho těla, kterému se budete každý den věnovat nejrůznějšími způsoby. Ke každému dni vám řeknu teorii, na videu vám ukážu, jak cvičení dělat a nakonec přijde to nejdůležitější... vše budeme zkoušet prakticky sami na sobě.

1. den - Nastavujeme tělo a mysl a seznamujeme se principy fungování našeho těla a učíme se porozumět, co bolest znamená

V prvním dnu si každý vytvoří pracovní sešit a vytvoří si ideální představu o fungování svého těla. Seznámím vás se základními principy pohybu lidského těla. 

2. den - Trénujeme a vnímáme chodidla jako základ a oporu pro pohyb vpřed a napřímení páteře

V druhém dni se dozvíte teorii, jak naše nohy ovlivňují celé tělo, Ukážu vám, jak s nohou pracovat a nakonec si s nohama společně vše zacvičíme.

 

3. den - Vnímáme a trénujeme stabilitu trupu, propojení pánve s hrudníkem a dýchání

Ve třetím dni vám nejdřív vysvětlím a pak budeme trénovat vnímání našeho dechu, lokalizované dýchání a práci s nirtobřišním tlakem. Poté vás naučím stabilizovat pánev a zaktivovat hlubokou stabilitu trupu, kterou budeme dále využívat při dalších krocích. Vše za pomoci jasně srozumitelných videí. Řekneme si chyby, kterých se většina lidí dopouští.

4. den - Vnímáme napřímení páteře v sedě a aktivně ho trénujeme

Ve čtvrtém dni propojíme naše nohy a trup a ukážeme si, jak stabilita nohou, které jsme trénovali, ovlivňuje napřímení páteře. Vysvětlím vám, jak napřimovat svojí páteř při sezení. Naučíte se přenášet těžiště, aby se lépe zaktivovalo vzpřímení. Zacvičíme si jednoduché funkční cvičení, kdy budeme procvičovat napřímení páteře a stabilitu celého trupu. 

5. den - Vnímáme napřímení páteře ve stoji a aktivně ho trénujeme

V pátém dni navážeme na dny předchozí a konečně si ukážeme, jak správně aktivně stát. Také si ukážeme, že právě dobrá stabilita a přenesení těžiště těla a tím správný postoj má zásadní vliv na rozsahy a funkčnost našich kyčlí a ramen a na napřímení páteře.

6. den - Relaxujeme

V šestém dni si řekneme, jak důležitá je pro tělo relaxace a uděláme si uvolňující den.

7. den - Trénujeme chůzi

V sedmém dni už budete umět základy pohybu, takže se pustíme do toho nejdůležitějšího - CHŮZE. Díky předchozím dním budete umět lépe vnímat a aktivovat nohy a vědět, že nastavení našich nohou řídí náš pohyb. Budete už umět,  jak aktivovat napřímení páteře, a tak si v tomto dni si ukážeme a vyzkoušíme, jak chodit, aby se naše tělo mohlo ještě lépe samo napřímit. Ukážeme si, jak při chůzi pracovat s těžištěm a jak našlapovat. 

8. den - Vnímáme a trénujeme funkci našich horních končetin

V osmém dni se naučíte funkčně zacházet se, stabilizovat a uvolňovat vaše horní končetiny. Ukážeme si, jak důležité je správné opření se do ruky a znovu si vše s lehkostí zacvičíme.

9. den - Vnímáme a trénujeme funkci našich horních končetin - pokračování

V devátém dni si ukážeme, jak jednoduše se dají stabilizovat lopatky a zacvičíme si další cviky na čtyřech a v opoře o zeď.

10. den - Napřimujeme a uvolňujeme krční páteř

V posledním dni se konečně dostaneme ke krční páteři a jednoduše si vysvětlíme, jak krk napřimovat, aby se krásně narovnal a tím se uvolnilo nežádoucí napětí šíje. Dále si řekneme tipy, díky kterým se mi podařilo svou zatuhlou a zablokovanou krční páteř napřímit a uvolnit tak, že dřívější zranění je už téměř neznatelné.

Po dokončení kurzu už budete vědět, jak na to. Mým snem je, že se pro vás péče o tělo stane neodmyslitelnou součástí dne, na kterou se budete těšit.

Jak vám ukážu, všechno to jde mnohem snáz, než si teď pravděpodobně představujete.

Tím, že budete zlepšovat své držení těla,  začne se vám mnohem lépe dýchat, váš pohyb bude přirozenější, energičtější, efektivnější.

Díky lepší vnitřní stabilitě se vám začnou zatuhlé a stažené svaly uvolňovat. Dále vás naučím, jak napětí v nejproblémovějších partiích zmenšovat pomocí relaxačních technik a protahování.

 

Budete sami sobě fyzioterapeutem

 

Tato výhoda vám zaručí, že předejdete dalším bolestem v budoucnu.

Co ještě získáte?

 

 • Vedení a podpora
  Spousta lidí začne, ale nevytrvají a vzdají to. Často nemají podporu, motivaci a víru v sebe samé. Díky mému kurzu získáte ucelené informace, naučím vás postupy od nejjednodušších po ty složitější krůček po krůčku. Věřím, že pod mým vedením vytrváte a že to, co se naučíte během těchto deseti dní si vaše tělo bude pamatovat, připomínat a ponese si v sobě po zbytek života.
 • Získáte sebedůvěru
  Získáte hlubší a důvěrnější vztah se svým tělem. Pocítíte, že opravdová sebedůvěra spočívá ve schopnosti komunikace se svým tělem uvnitř. Začnete svému tělu mnohem více důvěřovat v náročnějších situacích, kdy je potřeba aby vás tělo podrželo. Budete vědět, co vaše tělo zvládne a co je pro něj už moc velký stres. Tato sebedůvěra se pak začne šířit do všech oblastí vašeho života.
 • Motivace pokračovat dál
  Věřím, že si během deseti dnů osvojíte tyto základní návyky a budete se k nim vracet s radostí dál.

Tento kurz a celý projekt vám pomůže pokud:

 • Začínáte, nebo už jste začali naslouchat a zdokonalovat své těla a chcete jít víc do hloubky
 • Chcete využít potenciál svého těla naplno
 • Chcete eliminovat dlouhodobé bolesti pohybového aparátu.
 • Odmítáte běhat po doktorech a chcete vzít zdraví do svých rukou
 • Chcete se cítit uvolněně a sebevědomě
 • Máte touhu proměňovat své sny a touhy v realitu a žít život s nádhernými pocity v těle

Pomohu vám v tom, s čím jsem měl velký problém.

"Dnes mám krásně zdravé a pohyblivé tělo. Mám energii na to pomáhat s radostí lidem, které trápí bolesti těla.

  Ale dřív tomu tak nebylo, protože jsem sám měl chronické dlouhodobé bolesti a ke všemu jsem si při pádu z kola zlomil 2 krční obratle.

Ale pak se situaci změnila.

 Jednou jsem se rozhodl, že na svém těle začnu pracovat a bolestí se jednou zbavím. Cesta, kterou jsem ušel, byla do dneška 5 let dlouhá a podařilo se mi za tu dobu mnohem víc, než jsem čekal. Nebylo to tak jednoduché, jak jsem si tehdy, jako fyzioterapeut s roční praxí v nemocnici, myslel. 

"Naučil jsem se komunikovat se svým tělem a pochopil jsem, jak to udělat, aby se páteř začala krásně napřimovat a bolest mizela."

Za těch pět let jsem na svém těle vyzkoušel spoustu terapií a metodik, pochopil jsem, že nejdůležitější je cit. Často jsem byl v krizi, kdy jsem nevěděl, jak dál, cvičil jsem nejlepší cvičení, ale bolest tam pořád byla. Ale za pár dní to bylo zase o něco lepší a to mě dalo další motivaci růst.

Dnes mě pořád moc baví cvičit cvičení, které mi nejvíce pomohly, abych se se svým tělem skamarádil a vybudoval si s ním ten nejlepší vztah. Tyto prověřené návyky, cvičení, techniky a nastavení těla podrobně představuji během deseti dní.  Vysvětlím vám souvislosti, proč je dělat. 

Tyto cviky jsou základem, na kterém jsem stavěl a zlepšoval si jimy svojí citlivost, vnímání svého těla, držení těla a pohybové návyky. 

Je to mých 5 let zkušeností shrnutých do 10 dní. Je to můj první online kurz a udělal jsem maximum pro to, abyste vše snadno pochopili a okamžitě mohli převést do praxe. 

Prvotní myšlenka a záměr zbavení se bolesti mi pomohla k tomu, že mohu pomoci i vám.

Bonusy ke kurzu

Pro co nejsnadnější cestu kurzem vám dávám k ruce 3 bonusy:

 • Online konzultace
  Pro ještě lepší výsledky máte v rámci kurzu možnost 20 minut online konzultace se mnou zdarma, ve které vám zodpovím případné dotazy, nebo vyřešíme případné problémy a nejasnosti.
 • 2x osobní konzultace
  Jako účastníci kurzu se ke mně můžete objednat na 1 -2 individuální konzultace v Praze s 50% slevou.

Cena tohoto kurzu je

3399 Kč

 

 

Kdybych narazil na takto ucelený systém informací v době, kdy mě celé tělo bolelo, bylo by to pro mě spasení.

 

Jsem rád, že ho nyní mohu nabídnout vám.

Dnes jsem vděčný za všechny informace a praxi, které mi dalo studium na 1. lékařské fakultě, návštěvy terapeutů, které mě vždy výrazně posunuly, a hlavně stovky hodin komunikace se svým tělem a s mými klienty.

Cenu jsem tedy udělal dostatečně nízkou, aby pro vás nebyla překážkou a mohli jste se vydat na cestu za krásnými pocity v těle.

Ale také takovou, aby jste si udělali ZÁVAZEK a opravdu dělali věci, které vás v kurzu budu učit. Aby vás investované peníze MOTIVOVALY JÍT DO AKCE. 

Co říkají lidé na spolupráci se mnou?

 

Možná vás napadly nějaké otázky..

 • Kdyz kurz začíná a kdy končí?
  Tento kurz začíná právě teď a nikdy nekončí. To je krása online kurzů. Můžete se takto k němu navždy vracet a nemusíte si vše zapamatovat na poprvé jako u klasických off-line školení.. Navíc tento kurz se stále rozšiřuje a rozšiřovat bude.
 • Jdou informace od fyzioterapeuta předat psanou formou nebo videem?
  Dříve jsem si také nebyl jistý, myslel jsem si, že mohu pomoci jen lidem, kteří přijdou osobně do mé ordinace. Ale dnes jsem si jistý, že to jde a funguje to velmi dobře. Určitě to není náhrada kvalitní osobní fyzioterapie, kdy vás terapeut komplexně vyšetří a svýma rukama pomocí doteků, tlaku a odporů navádí. Osobní kontakt s fyzioterapeutem považuji za nejdůležitější. Takže tyto dvě odlišné služby nelze srovnávat.
 • Marku, stojí to teda za to?
  Věřte mi, že množství informací, které během  kurzu dostanete je obrovské a vaše tělo si je bude pamatovat napořád a je možné, že vám tyto informace doslova změní nejen vaše tělo, ale i váš celý život tak jako mně. Pozornost, kterou budete věnovat svému tělu vám návštěva fyzioterapeuta nenahradí. Citlivost se dá trénovat pravidelností a každodenním zájmem o své tělo.
 • Máte strach, že vám cvičení nepomůže?
  Ano, rozumím tomu, i já měl kolikrát veliký strach, že mě bolesti budou znepříjemňovat celý zbytek života. Bylo to opravdu hodně nepříjemné, když jsem se jako dvacetipětiletý kluk cítil jako stařec s bolestmi a bez energie. Ale zvládl jsem to. Když se rozhodnete, tak to zvládnete také, věřím vám.
 • Už jste vyzkoušeli různé fyzioterapety a nikdy to nezabralo?
  Ano, i to se běžně stává. Je spousta fyzioterapeutů a každý má svůj přístup. To, co sedí někomu, nemusí pomáhat jinému. Sám jsem byl svědkem některých necitlivých terapií, na kterých jsem si řekl, že to nebylo ono. Je čas abyste udělali rozhodnutí, a vzali osud do svých rukou. Možná je váš problém opravdu hodně závažný a bude potřeba mnohem víc času na jeho vyřešení. Možná bude potřeba řešit veškeré okolnosti, které způsobují to, že vás něco hodně bolí. Ano, ale jednu věc můžete začít dělat už dnes - můžete začít naslouchat svému tělu, co vám chce říct a začít se o něj starat. Navíc máte možnost kdykoli přijít na osobní konzultaci a problém řešit velmi důkladně. Ale to nic nemění na tom, že můžete začít už dnes a získat tyto velmi důležité postupy a informace, které říkám i při osobních setkáních.
 • Můžete postupovat svým tempem?
  Ano, deset dní si můžete klidně rozložit na dvacet nebo na celý měsíc. Víc ale nedoporučuji, abyste nevypadli z rytmu. Můžete se naučit ty nejjednodušší cviky, jako je správné dýchání, postoj, aktivace plosky u nohy. Můžete postupovat kurzem krůček po krůčku bez strachu. Strach je někdy na místě, ale při tomto cvičení se bát rozhodně nemusíte.

Objednejte si s kurzem Sám sobě fyzioterapeutem za 10 dní teď.

 

Cena tohoto kurzu je 3399 Kč

 

 

Sdílejte prosím tuto stránku s lidmi, kterým by kurz mohl také pomoci. Děkuji.