OSOBNÍ KONZULTACE

Při konzultaci se můžeme společně zaměřit na tyto témata:

 • Uvolnění hlubokého podvědomého napětí v těle
 • Odstranění bolesti zad a kloubů
 • Zdokonalení držení těla
 • Zefektivnění relaxace a pohybu
 • Zvýšení vitální energie
60 minut
1500Kč
120 minut
3000Kč

Objednávejte se u mě na čísle 721 818 020

Pomohu vám cítit se skvěle ve svém těle

 

 •  Naučím vás základní zapomenuté dovednosti, díky kterým se hluboce spojíte se svým tělem a napojíte se na jeho přirozenou léčivou moudrost a sílu.
 • Naučím vás rozpoznávat a vnímat reakce svého vlastního těla v běžném životě a uvědomovali si, kdy dochází ke hlubokému kontaktu se svým tělem, přirozenému směřování ke zdraví, zvyšování vitality, zlepšení držení těla a pohybu, uvědomnění si esence bytí a integraci vědomí - PROPOJENÍ TĚLA V CELEK 

Jak zjistíte, od klasických cviků na držení těla, které asi znáte se tyto budou opravdu hodně lišit!

U mne najdete opravdové řešení

 • Obnovíte svou vrozenou schopnost hlubohého kontaktu se svým tělem -  sebedůvěry. Napojíte se na opravdovější pocit reality - uvědomění si sebe sama.
 • Naučíte se sjednotit svou mysl s tělem.
 • Zdokonalíte efektivně své držení těla
 • Naučíte se vyčistit nevědomé programy, které negativně ovivňují růst.
 • Eliminujete bolesti těla a napětí.

Hlavní je jednoduchá praxe, prožitek a vedení v začátcích.

 

 • U mne pochopíte důležité souvislosti fungování vašeho těla a začnete vylepšovat vaše návyky, držení těla a projev pohybu.
 • Začnete si dloudodobě a zdokonalovat pohybové návyky. Naučíte se přistupovat ke svému tělu s vytříbeným citem.
 • Naučíte se strategie, jak nejefektivněji uvolňovat blokády a svalové ztuhlosti, aby mohli být všechny klouby v těle krásně pružně stabilizované. 
 • Naučíte se, jak změnit podvědomé programy, které brzdí v růstu a perfektnímu fungování těla a mysli.
 • Ovládnete umění přirozeného napřímení páteře.
  Získáte celkově větší vitalitu, takže si budete víc užívat pohyb a sportovní aktivity.

Ucítíte velké pozitivní změny v těle i v životě.

 • Eliminujete bolesti páteře a kloubů.
 • Budete emočně vyrovnanější.
 • Budete zažívat pocit jednoty, radosti a vnitřního i vnějšího klidu.
 • Objevíte hloboké sebevědomí.
 • Navýšíte svoji energii.
 • Eliminujete napěťové pohybové  a mentální vzorce v těle, které brzdí v životě.
 • Objevíte ve svém těle uvolněnost a zároveň sílu.
 • Naučíte se vidět své tělo v nejlepším světle.
 • Zjistíte, že můžete aktivně ovlivňovat své tělo i běh svého života. 
 • Proniknete do rozšířeného stavu vědomí.  
 • Povede vás zkušený fyzioterapeut s komplexním pohledem na mysl a tělo.
 • Jen si to představte! S pomocí hlubokého kontaktu se sebou dokážete vyřešit i ty nejotravnější bolesti těla.

Reference

Jaké je spolupráce s Markem Kubánkem? 

 

10 let vedu lekce zdravých zad. Od doby, kdy jsem však poznala fyzioterapeuta Marka, vidím v těle mnohé souvislosti jinak. Učí vidět a chápat tělo i mysl jinýma očima. Tedy přistupovat k němu s velkou pokorou a péčí. Je to člověk na pravém místě a každou další návštěvou mi pomáhá, cítit se skvěle ve vlastním těle. Díky Marku a přeji ti, mnoho spokojených klientů, jako jsem já.
Kateřina Kämpf Čečmanová
Měl jsem spoustu fyzioterapeutů, ale přístup Marka je odlišný a velice unikátní. Jedná se u něj o komplexní práci s tělem. Díky Markovi jsem pochopil ohromnou důležitost propojení psychické a fyzické složky mého těla. Pochopil jsem, proč mě co a jak bolelo a společně s ním zvládnul vše napravit. Jako reprezentant v rychlostní kanoistice jsem potřeboval toho nejlepšího. Marek jím je. A já mu moc děkuju za všechnu jeho práci a profesionální přístup.
David Macháček
Díky osobnímu přístupu Marka, kdy mi plně věnuje pozornost i energii, se pro mě v ordinaci "zastaví čas". Važně se nejedná o pouhou fyzioterapii - při Markových terapiích se prolíná stav těla i duše, což jsem v tomto oboru ještě nezažila. Je skvělé si na sebe udělat prostor - vnímat své tělo, učit se ho pod odborným vedením chápat, naslouchat mu a zároveň ho ani na chvíli neodkrojit od psychických pocitů. Jsem opravdu ráda, že se mladý člověk zabývá tak komplexním postojem ke zdraví, spolupráci s Markem opravdu doporučuji
Kateřina Révaj
K Markem spolupracuji už velmi dlouho. Musím uznat, že za tu dobu jsem se hodně posunul. V dětství jsem hodně času proseděl shrbený u PC a to u mne zanechalo zkroucená záda, zkrácené svaly atd... Primárně jsem tedy chtěl zlepšit držení těla při běhu, ale ve skutečnosti se ukázalo, že to není jen držení těla při sportu, ale všeobecně. Začali jsme pracovat na základních postaveních a postupně na to budujeme dále. Nejlepši na tom je celkově taková větší pohoda těla. Na Markovi se mi líbí jeho přístup, kterým se snaží eliminovat příčinu a ne důsledek. Na začátku možná trochu pochybujete, ale v hlubším kontextu to vždy dává smyl. Marka vřele doporučuji.
Pavel Vitouš

Co bych si přál vědět na začátku své cesty ke zdravému tělu nejvíc, by bylo umět rozpoznávat a vnímat reakce svého vlastního těla v běžném životě a uvědomovat si, kdy dochází ke hlubokému kontaktu se svým tělem, přirozenému směřování ke zdraví, zvyšování vitality, zlepšení držení těla a pohybu - PROPOJENÍ TĚLA V HARMONICKÝ CELEK.

Jak pracuji a co můžete čekat?

 Starodávná moudrost a nejnovější věda

Zabývám se nejen biomechanikou svalově skeletální soustavy, ale i somatoemocionálním kontextem zdraví, bioenergetikou, jógou, dechovými technikami, přirozeným pohybem a vlivem stravovacích návyků na naše tělo.

Teprve tento komplexní postup přináší posuny ve zdravotním stavu a současně vede mé klienty ke spoluúčasti na jejich psychické i fyzické pohodě.

Pracuji s hlubšími vrstvami našeho těla a tím podporuji jeho vnitří léčebnou inteligenci. Mým hlavním záměrem je, že své klienty vedu k tomu, aby se naučili rozpoznávat a vnímat reakce svého vlastního těla a uvědomovali si, kdy dochází ke hlubokému kontaktu se svám tělem, zvyšování vitality a budování zdrojů a uvědomnění si esence bytí a integrace vědomí. 

 

Proto je tedy terapeutický plán formován pro každého klienta individuálně. Kostrou mé práce je kombinace nejrůznějších fyzioterapeutický metod a technik, měkké a jemné techniky, mobilizaci, jemnou manipulaci, cvičení vycházející z pochopení biomechaniky lidského těla, využívám hlubokou relaxaci a vizualizaci.

Ale jak už jsem říkal, tak hlavně své klienty vedu k tomu, aby se naučili rozpoznávat a vnímat reakce svého vlastního těla a uvědomovali si, kdy dochází ke hlubokému kontaktu se svým tělem.

Každý v sobě máme vnitřní moudrost, která se projeví, když jí vytvoříme podmínky. Je to schopnost směřovat ke zdraví a ta je vzozená. Nedá se získat nebo kompenzovat žádnými technikami, nebo metodami. Můžeme se sní pouze spojit tím, že budeme naslouchat a komunikovat se svým tělem

K osvojení si tohoto umění je velmi nápomocné přímé

vedení zkušeného učitele.

60 minut
1500Kč
120 minut
3000Kč

Ať už se chcet zbavit se bolestí těla nebo se cítit se uvolněněji a propojeněji, zefektivnit pohyb a držení těla, lépe vypadat nebo vás moje slova o komplexní práci s tělem zaujala, můžete se pustit do hlubšího prozkoumávání. 

Objednejte si konzultaci se mnou, ve které probereme vaše problémy a přání.

 

Tělo je úžasný dar a je potřeba ho respektovat

Dnes se znovu cítím ve svém těle nádherně uvolněně, jistě a energicky, jako když jsem byl malý. Ale bylo období, kdy tomu tak nebylo. Během studia fyzioterapie mě však paradoxně tělo začalo bolet stále víc a víc. Poslední kapkou byl pád na kole a zlomeniny krčních obratlů. Tehdy jsem začal intenzivně pracovat na svém těle. Naučil jsem se nespočet technik a přístupů a uběhla řada let, než jsem si uvědomil, že moudrost a informace máme hluboko v sobě. Tuto moudrost těla vás rád naučím objevit. Tak jako jsem to již naučil desítky lidí před vámi.”
Marek Kubánek fyzioterapeut

Sledujte Marka na Facebooku

KONTAKT

Tel: 721 818 020                                                                   Email: markub1@seznam.cz

Inspiruji a vedu lidi k citlivému přístupu ke svému tělu,aby se v něm každým dnem cítili lépe a tím měnili svůj svět.